Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №114" Дніпровської міської ради

 






Наші досягнення

ШКОЛА ПИШАЄТЬСЯ ВИДАТНИМИ ВИПУСКНИКАМИ

 

Невгодовський Микола Григорович - Герой Радянського Союзу,

Пеня Іван Миколайович - Герой Радянського Союзу,

Шкварко Володимир Васильович - дипломат, академік.

Лисенко Михайло Михайлович -  льотчик-випробувач 1-го класу, до 2001 року був керівником Київського авіаційно-космічного центру, а в наш час працює інструктором з льотно-штурманскої підготовки, та обіймає посаду завідуючого тренажерним комплексом АКЦ КПДЮ.

Овчаренко Петро Павлович -  народний депутат України 2-го скликання, Міністр соціального захисту населення України (1996-1997рр.).

Кожемяка Анатолій Степанович - доктор наук та інші.

Результативність участі учнів у  конкурсах та предметних олімпіадах 2016-2017 н.р.

 

Вітаємо з перемогою в МАН - номінація "Українська мова" ученицю 9-го класу Поліщук Наталію Володимирівну та її наставника Орел Надію Трихимівну за почесне 2 місце в конкурсі.

 

ОЛІМПІАДИ

 

Предмет

ПІБ

Клас

 

Район

            

місце 

Місто

           

місце

Вчитель

Математика

Кислиця Ігор

11

ІІ

-

Миргородська С.І.

Математика

Овчаренко Ксенія

8

ІІІ

-

Миргородська С.І.

Математика

Поліщук Наталія

9

ІІІ

 

Миргородська С.І.

Математика

Табачнюк Вячеслав

6

ІІІ

 

Миргородська С.І.

Українська мова і література

Буца Марина

11

І

ІІІ

Орел Н.Т.

Українська мова і література

Кислиця Ганна

7

ІІІ

-

Кармазіна С.В.

Українська мова і література

Тертишнік Валерія

9

І

ІІ

Орел Н.Т.

Англійська мова і література

Усик Наталія

8

ІІІ

-

Мандрик Н.В.

Географія

Негрій Даша

11

ІІІ

-

Горєлов В.А.

Інформатика

Білан Діана

11

І

ІV

Конопленко Т.П.

Фізика

Андрійченко Євгенія

7

ІІІ

-

Марковець Т.В.

Обслуговуюча праця

Чала Вероніка

9

І

І

Пастушенко В.О.

Трудове навчання

Караван Олександр

 

9

І

ІV

Стовбун А.С.

Должанський Сергій

9

ІІ

-

Горобець Вадим

 

11

ІІ

-

 

КОНКУРСИ

Назва конкурсу

П.І.П

Клас

Місце

Керівник

 

Міський конкурс української народної пісні «Різдвяні дзвіночки»

Вокальний гурт «Діамант»

4

І

Кошова Лілія Анатоліївна

Районна виставка-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет»

П’ятниця Андрій

2

І

Донець Тетяна Іванівна

Районний етап конкурсу «Півгодини на цікавинки »

4 клас

4

І

Савченко Лариса Сергіївна

Районний етап конкурсу дитячо-юнацької творчості «Країна чарівних книжок»

Чала Віра

9

ІІІ

Пастушенко Віта Олександрівна

Фестиваль лідерських талантів «Лідер-фест» (хореографія)

Шостакова Діана

8

ІІІ

Миргородська Світлана Іванівна

«Мій рідний край – моя Земля»

Бессонова Софія

6

І

Рогожа Ірина Вячеславівна

«Чорнобильська палітра»

Бессонова Софія

6

І

Рогожа Ірина Вячеславівна

Трудова акція «Годівничка», міський етап

Льовочка Анна

2

участь

Кошова Лілія Анатоліївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                            ПРЕДМЕТНІ КОНКУРСИ, ПРОЕКТИ

 

Предмет

ПІБ

Клас

 

Район

            

 

 

місце 

Місто

           

    місце

Вчитель

«Міжнародний конкурс ім.Яцика»

Поліщук Наталія

9

І

ІІІ

Орел Н.Т.

 

Кислиця Ганна

7

ІІ

-

Кармазіна С.В.

 

Іващенко Валерія

3

ІІ

-

Повзло Т.Я.

 

Кислиця Ігор

11

ІІ

-

Орел Н.Т.

Конкурс творів ім..Шевченка

Поліщук Наталя

 

9

І

 

Перепелиця В.Г.

 

 

Орел Н.Т.

Гайдай Катерина

 

11

ІІ

 

 

Наша школа ввійшла в ТОП-86 кращих шкіл Дніпра за результатами ЗНО-2016! 
Загальний рейтинг шкіл можна подивитися  тут.
Для того щоб рейтинг був максимально інформативним, в редакції вивчили показники шкіл, гімназій, ліцеїв та інших НВК, в яких учні набрали на ЗНО понад 180 балів - таких навчальних закладів в Дніпрі виявилося 86, вони і увійшли в ТОП.

 

Результативність участі учнів у  конкурсах 2015-2016 н.р.

 

Назва конкурсу

П.І.П

Клас

Місце

Керівник

 

Ім.Яцика(українська мова)

Поліщук Наталя

8

І

Орел Надія Трохимівна

 

Голубович Вікторія

7

ІІ

Орел Надія Трохимівна

 

Кислиця Ганна

6

ІІІ

Кармазіна Світлана Вікторівна

 

Повзло Іван

4

ІІІ

Кобеза Анна Анатоліївна

 

Табачнюк В’ячеслав

5

ІV

Орел Надія Трохимівна

Конкурс «Клас-хор»

Клас

5

ІІІ

Кошова Лілія Анатоліївна

«Стрітбол»

Команда

10

ІІІ

Євдокімов Юрій Борисович Стовбун Анатолій Степанович

Підтягування (захист Вітчизни )

Мирончук Ігор

10

ІІ

Горєлов Володимир Анатолійович

Вілков Віталій

11

І

Командна

10-11

І

Трудова акція «Годівничка», районний, міський етап

Савченко Микола

9

ІІ

Пастушенко Віта Олександрівна

«Чорнобильська палітра»

П’ятниця Валентина

11

І

Рогожа Ірина Вячеславівна

Міська виставка «Новорічна ялинка». Кращий різдвяний вінок

П’ятниця Андрій

1

І

Донець Тетяна Іванівна

Виставка-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет»

П’ятниця Андрій

1

І

Донець Тетяна Іванівна

Міська виставка «Первоцвіт»

Книш Аліна

9

І

Пастушенко Віта Олександрівна

«Шпаківні і дуплянки своїми руками»  акції «День зустрічі птахів»

Михлик Артем

Книш Аліна

Савченко Микола

9

І

Стовбун Анатолій Степанович

Пастушенко Віта Олександрівна

Міський конкурс «Реліквії, що ожили», номінація «Літературні твори»

Стрикалова Тетяна

11

ІІ

Письменна Алла Петрівна

«Зоотурнір Ерудитів»

Гейко Дар’я

6

І

Горєлов Володимир Анатолійович

«Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

Фесенко Євгенія

6

ІІІ

Кошова Ліля Анатоліївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результативність участі учнів у  конкурсах та олімпіадах 2014-2015 н.р.

Результати участі учнів школи в олімпіадах, конкурсах, проектах можна узагальнити таким чином: 

ОЛІМПІАДИ

 

Предмет

ПІБ

Клас

 

Район

            

місце 

Місто

            

місце

Область

           

      місце

Вчитель

Математика

Шевченко Яна

10

ІІІ

-

-

Миргородська С.І.

Математика

Голубович Вікторія

6

ІІІ

-

-

Миргородська С.І.

Українська мова і література

Буца Марина

9

ІІІ

-

-

Орел Н.Т.

Українська мова і література

Шевченко Яна

10

ІІІ

-

-

Орел Н.Т.

Українська мова і література

Тертишнік Валерія

7

І

-

-

Орел Н.Т.

Українська мова і література

Поліщук Наталія

7

-

І

-

Мандрик Н.В.

Географія

Буца  Марина

9

ІІІ

-

-

Горєлов В.А.

Хімія

Буца  Марина

9

І

-

-

Усіченко О.В.

Хімія

Шевченко Яна

10

ІІІ

-

-

Усіченко О.В.

Фізика

Ануфрієв Микита

7

ІІІ

-

-

Миргородсь-ка С.І.

Фізика

Шевченко Яна

10

ІІІ

-

-

Миргородсь-ка С.І.

Інформатика (програмування)

П’ятниця Богдан

9

ІІ

-

-

Конопленко Т.П.

Інформатика (програмування)

Шевченко Яна

10

ІІІ

-

-

Конопленко Т.П.

Інформатика (ІКТ)

П’ятниця Богдан

9

ІІ

-

-

Конопленко Т.П.

 

 

ПРЕДМЕТНІ КОНКУРСИ, ПРОЕКТИ

 

Предмет

ПІБ

Клас

 

Район

            

місце 

Місто

           

       місце

Область

           

     місце

Вчитель

«Міжнародний конкурс ім.Яцика»

Поліщук Наталія

7

І

І

-

Орел Н.Т.

 

Шевченко Яна

10

ІІІ

-

-

Орел Н.Т.

 

Голубович Вікторія

6

ІІ

-

-

Орел Н.Т.

 

Лісняк Олена

7

ІІ

-

-

Орел Н.Т.

Буца Марина

9

ІІІ

-

-

Орел Н.Т.

 

Ткаченко Станіслав

4

ІІ

-

-

Донець Т.І.

«Ми проти насилля і жорстокості»

Кузьмін Тимур («Рослинний світ»)

9

-

ІІ

-

Рогожа І.В.

«Зоряне коло»

 

 

 

 

 

Кошова Л.А.

«Мала академія наук»

Шевченко Яна

10

 

 

 

Орел Н.Т.

«Найкращий читач України»

 

 

 

 

 

Хоменко В.І.

«Моральний вчинок»

 

 

 

 

 

Орел Н.Т.

 

 

 

 

 

«Обніміться брати мої»

 

 

 

 

 

Орел Н.Т.

Конкурс творів ім..Шевченка

 

 

 

 

 

Орел Н.Т.

«Ожившие реликвии»

 

 

 

 

 

Письменна А.П.

«Полчаса на чудеса»

Клас

4

ІІ

 

 

Донець Т.І.

«Я гордий тим, що українець зроду»(Орел Н.Т.)

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс творів «Олімпійський рух: історія і сьогодення»

 

 

 

 

 

 

«Книга дарує натхнення»

Кузьмін Тимур

8

 

ІІІ

 

Рогожа І.В.

«За газетними рядками»

Редколегія

10

І

 

 

Кошова Л.А.

«Знай і люби свій край» (виставка декоративно-ужитково-образотворчого мистецтва) замість ялинки зимовий букет

Шуліка Євген

2

ІІ

 

 

Кошова Л.А.

«Мій рідний край, Дніпропетровське підпілля»

 

 

 

 

 

Попруга О.Ф.

Конкурс інсценованої пісні

Кирпа Марія, Дишук Ганна, Жогло Христина

9

ІІ

 

 

Кошова Л.А.

«Зоряне коло»

Тягло Настя (танці)

9

1

 

 

Кошова Л.А.

Снєтковська Насті (вокал)

8

ІІІ

 

 

Кирпа Марія (вокал)

9

ІІІ

 

 

Спортивні змагання

Вілков Віталій

9

І

 

 

Стовбун А.С.,

Горєлов В.А.

Федоренко Ілля

10

 

 

 

Федоренко Олександр

 

 

 

 

Мирончук Ігор

 

 

 

 

 

Така щорічна результативність з української мови та літератури завдячує плодотворній роботі учителя української мови та літератури – Орел Надії Трохимівні, яка активно працює в літературознавчому гуртку „Пролісок”. Проводить багато додаткових занять з учнями 5-11 класів.

 

         Також налагоджена співпраця школи зі „Спілкою письменників України” кафедрою української мови ДНУ. 

Учні КЗО СЗШ №114 взяли активну  участь у конкурсі авторських віршів «З Шевченком у серці». Серед переможців районного конкурсу  учениця  6-го класу нашої школи Поліщук Наталя. Вітаємо з перемогою!!!

Значима подія в житті школи учениця – дослідник – Шевченко Яна Вікторівна, слухачка Малої академії наук України посіла почесне ІІ місце в обласному науково-дослідницьких робіт

відділення:  мовознавства

секція: українська мова

тема роботи: Вітаємо з перемогою

         А своєю перемогою Яна завдячує учителю української мови і  літератури КЗО СЗШ №114 м. Дніпропетровська  Орел Надії Трохимівні. Її глибокий розум, підтримка конкурсантки дозволили досягти такого високого результату.  Низький Вам уклін і глибока подяка. Підтвердженням цьому є «Подяка»  Малої академії наук України