Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №114" Дніпровської міської ради

 






Зимові канікули 2017-2018

 

Картинки по запросу зимові канікули

Зимові канікули… Чи є краща пора для відпочинку й дозвілля школярів? Звичайно ж – ні, тому що новорічно-різдвяні свята одні з найбільш приємних, веселих і казкових.
Якщо ви хочете весело провести своє дозвілля – завітайте до СЗШ №114. На вас чекають цікаві зустрічі, конкурси, екскурсії. Працюють гуртки.
Бажаємо всім гарного відпочинку, нових чудових вражень!

ПЛАН

ЗИМОВИХ КАНІКУЛ, НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

2017-2018 н.р.

 

Дата проведення

Час проведення

Класи

Назва заходу

Відповідальні

 

24.12.2017

11.00

1-7

 

Новорічна вистава у Дніпропетровському державному цирку (обдаровані діти)

Донець Т.І.

 

25.12.2017

12.00

1-5

Новорічна вистава у КДК «Кайдацький» (філія) для обдарованих дітей

Повзло Т.Я.

Кобеза А.А.

 

 

26.12.2017

вівторок

10.00-11.00

1-4

Майстер клас з виготовлення карнавальних масок

Кобеза А.А.

 

11.00 – 12.00

5-7

Новорічні цікавинки

П’ятниця Н.В.

 

12.00 – 13.00

8-10

«Як святкують Католицьке Різдво у світі» –відеостудія

Кошова Л.А.

 

 

 

11.00 – 12.00

 

Індивідуальні консультації з історії

Горяна В.М.

 

27.12.2017

середа

10.00-11.00

1-4

Гра «Цікава математика»

Повзло Т.Я.

 

11.00 – 12.00

5-7

Розважальна гра «Новорічні посиденьки»

Мандрик Н.В.

 

12.00 – 13.00

8-10

Вікторина «Історичні цікавинки»

Горяна В.М.

 

11.00-12.00

1-10

Новорічна вистава «Ніч перед Різдвом» в районному БТ для дітей-сиріт

Кармазіна С.В.

 

 

 

9.00-10.00

6-10

Індивідуальні консультації «English Club»

Мандрик Н.В.

 

10.00. -11.00

 

«Новорічна майстерня» – майстер-клас з виготовлення новорічних іграшок

Пастушенко В.О.

 

12.00 – 13.00

 

Гурток «Умілі руки»

Стовбун А.С.

 

28.12.2017

четвер

10.00-11.00

1-4

Поїздка в ТРК Караван

Савченко Л.С.

 

11.00 – 12.00

5-7

Літературна вітальня

Письменна А.П.

 

12.00 – 13.00

8-10

«Математичні посиденьки»

Миргородська С.І.

 

 

 

11.00-12.00

4

Підготовка до ДПА

Повзло Т.Я.

 

12.00-13.00

8

Гурток «Юні мовознавці»

Кармазіна С.В.

 

29.12.2017

п’ятниця

 

10.00-11.00

1-4

«Новорічна дискотека»

Донець Т.І.

 

11.00-12.00

5-7

Турнір з шашок

Горєлов В.А.

 

11.00-12.00

8-10

Гра «Знавці різдвяних традицій»

Горяна В.М.

 

 

 

10.00-11.00

1

Індивідуальні заняття

Савченко Л.С.

 

02.01.18

вівторок

10.00-11.00

1-4

Новорічні колядки та щедрівки

Повзло Т.Я.

 

11.00 – 12.00

5-7

Традиційна кухня Англії та України

Мандрик Н.В.

 

12.00 – 13.00

8-11

«В колі друзів» - розважальна програма

Кошова Л.А.

 

 

 

10.00-11.00

6-10

Гурток «English Club»

Мандрик Н.В.

 

11.00-12.00

4

Підготовка до ДПА

Повзло Т.Я.

 

03.01.2018

середа

10.00-11.00

1-4

Майстер-клас з виготовлення сніжинок

Повзло Т.Я.

 

11.00 – 12.00

5-7

Новорічний калейдоскоп

П’ятниця Н.В.

 

12.00 – 13.00

8-10

«Святвечір: традиції, символи, обряди» – етнокалейдоскоп

Кошова Л.А.

 

 

 

11.00-12.00

 

Індивідуальні заняття

Савченко Л.С.

 

10.00. -11.00

 

Гурток «Майстриня»

Пастушенко В.О.

 

04.01.2018

четвер

 

10.00-11.00

1-4

Новорічна вистава в ДК «Металург»

Повзло Т.Я.

Савченко Л.С.

 

11.00-12.00

5-7

Екскурсія до зимового міста

Мандрик Н.В.

 

11.00-12.00

8-10

Екскурсія до новорічної ялинки

Горяна В.М.

 

09.00-12.00

 

Індивідуальні консультації з навчальних предметів

Вчителі-предметники

 

05.01.18

п’ятниця

 

10.00-11.00

1-4

Розважальна программа «Коляда, коляда, у віконце загляда»

Донець Т.І.

 

11.00 – 12.00

5-7

Географічний турнір

Горєлов В.А.

 

12.00 – 13.00

8-11

Святкування Нового Року в різних країнах

Горяна В.М.

 

 

 

Гуртки, інд.консультації тощо:

 

 

11.00 – 12.00

 

Засідання гуртка «Історичне краєзнавство»

Горяна В.М.

 

09.00-12.00

 

Індивідуальні консультації з навчальних предметів

Вчителі-предметники

 

09.01.2018

вівторок

10.00-11.00

1-4

Конкурс малюнків «Різдвяні свята»

Донець Т.І.

 

11.00 – 12.00

5-7

Поїздка до театру

П’ятниця Н.В.

 

12.00 – 13.00

8-10

Засідання математичного клубу

Миргородська С.І.

 

09.00-12.00

 

Індивідуальні консультації з навчальних предметів

Вчителі-предметники

 

10.01.2018

середа

 

10.00-11.00

1-4

Майстер-клас в ЦХЕТУМі

Савченко Л.С.

 

11.00-12.00

5-7

Перегляд новорічних мультфільмів англійською мовою

П’ятниця Н.В.

 

11.00-12.00

8-10

Інтелектуальні змагання «Минулий рік в цифрах і датах»

Миргородська С.І.

 

11.01.18

четвер

 

10.00-11.00

1-4

Андріївські вечорниці

Кобеза А.А.

 

11.00 – 12.00

5-7

Поїздка в місто. Відвідування кінотеатру

П’ятниця Н.В.

 

12.00 – 13.00

8-11

Поїздка в кінотеатр Мультиплекс

Миргородська С.І.

 

09.00-12.00

 

Індивідуальні консультації з навчальних предметів

Вчителі-предметники

 

12.01.18

п’ятниця

 

10.00-11.00

1-4

Вікторина «Новорічні звичаї та традиції в Україні»

Кобеза А.А.

 

11.00 – 12.00

5-7

Конкурс колядок та щедрівок «Різдвяні дзвіночки»

Кошова Л.А.

 

12.00 – 13.00

8-11

Етнокалейдоскоп «Від хати до хати йдемо колядувати»

Кошова Л.А.

 

 

П Л А Н

РОБОТИ СПОРТИВНОГО ЗАЛУ

НА ЗИМОВИХ   КАНІКУЛАХ 2017-2018 н.р.

з/п

Дата проведення

Час проведення

Назва

заходу

Відповідальний

1.         

26.12.17
Вівторок

10.00-11.00

Рухливі ігри для дітей 1-2кл

Стовбун А.С.

2.         

11.00 –12.00

Рухливі ігри для дітей 3-4 кл

Стовбун А.С

3.         

12.00-14.00

Гурток «Легка атлетика»    

Гоїк А.С.

4.         

15:00-17:00

Заняття секції «Черлідінг»

 

Мицик Е.С.

5.         

27.12.17

Середа

10.00-12.00

Заняття секції «Карате»

Завізіон В.Г.

6.         

12.00-13.00

Теніс

Волков О.А.

7.         

13.30-15.00

Змагання з Волейболу          9-10 кл          

    Стовбун А.С.

Гоїк А.С.

8.         

28.12.17

Четвер

10.00-12.00

Змагання з Футболу 5-6 кл

Гоїк А.С.

9.         

12.00-14.00

Гурток «Бакетбол»

Стовбун А.С.

10.    

15.00-17.00

Заняття секції «Черлідінг»

Мицик Е.С.

11.    

29.12.17

Пятниця

10.00 –12.00

Заняття секції «Карате»

   Завізіон В.Г.              

12.    

12.00-13.30

Змагання з футболу 7-8 кл

     Стовбун А.С.

13.    

13.30-15.00

Гурток «Бакетбол»

      Стовбун А.С.

14.    

2.01.18

Вівторок

 

 

 

10.00-12.00

Змагання з футолу 9-10 кл

     Стовбун А.С.

15.    

12.00-14.00

Гурток «Легка атлетика»     5-6 кл

Стовбун А.С.

16.    

14.00-16.00

Заняття секції «Черлідінг»

      Мицик Е.С.

17.    

3.01.18

Середа

10.00-12.00

 

Заняття секції «Карате»

   Завізіон В.Г.     

18.    

12.00-13.30   

 

Турнір з настільного Тенісу 7-8 кл

Стовбун А.С.

19.    

13.30-15.00

  Турнір з бадмінтону   «Летючий  волан» 9-10 кл

Стовбун А.С.

20.    

4.01.18

Четвер

10.00-12.00

 

Турнір з настільного Тенісу 5-6кл

Стовбун А.С.

21.    

12.00-14.00

           Гурток «Бакетбол»

Стовбун А.С.

22.    

15.00-17.00

 

Заняття секції «Черлідінг»

Мицик Е.С.

23.    

5.01.18

Пятниця

 

10.00-12.00

 

Заняття секції «Карате»

   Завізіон В.Г.     

24.    

12.00-13.30  

Турнір з настільного Тенісу 9-10кл

Стовбун А.С.

25.    

13.30-15.00

          Гурток «Бакетбол»

Стовбун А.С.

26.    

9.01.18

Вівторок

 

10.00-12.00

Шахово-шашочний турнір «Біла королева»7-8 кл

Стовбун А.С.

27.    

12.00-14.00

Гурток «Легка атлетика»     5-6 кл

Стовбун А.С.

28.    

15.00-17.00

Заняття секції «Черлідінг»

Мицик Е.С.

29.    

10.01.18

Середа

 

 

 

 

 

 

10.00-12.00

 

Заняття секції «Карате»

Завізіон В.Г.     

30.    

12.00-13.30

    Турнір з бадмінтону    «Летючий  волан» 7-8 кл

Стовбун А.С.

31.    

13.30-15.00

Шахово-шашочний турнір «Біла королева»5-6 кл

Стовбун А.С.

32.    

 

11.01.18

Четверг

10.00-11.00

 

Змагання веселі старти 1-2 кл

Гоїк А.С.

33.    

11.00-12.00

Змагання веселі старти 3-4 кл

Гоїк А.С.

34.    

12.00-14.00

Гурток «Бакетбол»

Стовбун А.С.

35.    

15.00-17.00

 

Заняття секції «Черлідінг»

Мицик Е.С.

36.    

12.01.18

Пятниця

10.00-12.00

 

Заняття секції «Карате»

Завізіон В.Г.     

37.    

12.00-13.30

        

Шахово-шашочний турнір «Біла королева»9-10 кл

Стовбун А.С.

38.    

13.30-15.00

 

Турнір з бадмінтону          «Летючий  волан»      5-6 кл

Стовбун А.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План роботи бібліотеки КЗО СЗШ №114

на зимових  канікулах 2017 – 2018 н. року

№ з/п

Назва заходу

Дата

Час

Відповідальний

1

Виставка книг та малюнків «Різдвяні історії  »

26.12.17

10:00-11:00

Бібліотекар

учні 3-4 кл.

2

Майстер - клас «Паперові чудеса»

27.12.17

10:00-11:00

Бібліотекар

учні 7-8 кл.

3

Засідання читацького клубу «Магія зимових свят»

28.12.17

10:00-11:00

Бібліотекар

учні 6-8 кл.

4

 Конкурс «Згадай зимову пригоду та отримай приз»               

02.12.18

10:00-11:00

Бібліотекар

учні 9 кл.

5

Вікторина  «Загадки від Діда Мороза»

03.01.18

10:00-11:00

 Бібліотекар

учні 2-4 кл.

6

Конкурс на кращий малюнок по мотивам  казок про зиму «Зимонька - зима»

04.01.18

10:00-11:00

     Бібліотекар

     учні 5-6 кл.                 

7

Конкурс  кращої колядки «Коляда, Коляда»

09.01.18

10:00-11:00

Бібліотекар

учні 3-4 кл.

8

Вікторина  «В країні казок»

10.01.18

10:00-11:00

Бібліотекар

учні 5-6 кл.

9

Дружнє спілкування з найкращими традиціями чаювання

11 .01.18

11:00-12:00

Бібліотекар

учні 11 кл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План

роботи кабінету інформатики

під час зимових канікул 2017-2018 н. р.

 

Дата

Час роботи

Класи

Тема

 

Відповідальні

26.12.2017

 

8.00 – 9.00

1-4

Розвиваючі ігри на комп’ютері

«Зустріч з Елзіком та Ганнусею»

 

Конопленко Т.П.

9.00 - 10.00

10.00- 12.00

5-8

9-10 

Підготовка до заочної олімпіади

«Комп’ютерна графіка»

27.12.2017

 

8.00 – 9.00

1-4

Розвиваючі ігри на комп’ютері

«Зустріч з Елзіком та Ганнусею»

 

Конопленко Т.П.

9.00 - 10.00

10.00- 12.00

5-8

9-10 

Підготовка до заочної олімпіади

«Комп’ютерна графіка»

28.12.2017

 

8.00 – 9.00

 

1-4

«Новорічна фантазія»

засобами програми  Тuxpaint

 

 

Конопленко Т.П.

9.00 - 10.00

10.00- 12.00

5-8

9-10

Анімація на тему «Різдвяний снігопад» в програмі PowerPoint

29.12.2017

 

8.00 – 12.00

1-4

Малювання Різдвяної листівки засобами Ms Word

 

Конопленко Т.П.

 

5-8

9-10

Створення газети

«Шкільне життя»

02.01.2018

 

8.00 – 9.00

1-4

Розвиваючі ігри на комп’ютері

«Зустріч з Елзіком та Ганнусею»

 

Конопленко Т.П.

9.00 - 10.00

10.00- 12.00

5-8

9-10 

Робота над створенням ролику:

« Зимовий  вернісаж »

03.01.2018

 

8.00 – 9.00

1-4

Конкурс на кращий малюнок про зиму

 

Конопленко Т.П.

9.00 - 10.00

10.00- 12.00

5-8

9-10 

Робота над створенням ролику:

«Зимовий вернісаж »

04.01.2018

 

8.00 – 9.00

1-4

Розвиваючі ігри на комп’ютері

«Зустріч з Елзіком та Ганнусею»

 

Повзло Т.Я.

9.00 - 10.00

10.00- 12.00

5-8

9-10

 

Малювання  Різдвяної листівки в Paint

05.01.2018

 

8.00 – 9.00

1-4

Розвиваючі ігри на комп’ютері

«Зустріч з Елзіком та Ганнусею»

 

Повзло Т.Я.

9.00 - 10.00

10.00- 12.00

5-8

9-10

«Новорічна фантазія»

засобами програми  Тuxpaint

 

09.01.2018

8.00 – 9.00

1-4

 

Малювання новорічної листівки

 

Кобеза А.А.

9.00 - 10.00

10.00- 12.00

5-8

9-10 

10.01.2018

8.00 – 9.00

1-4

Розвиваючі ігри на комп’ютері

«Зустріч з Елзіком та Ганнусею»

 

Кобеза А.А.

9.00 - 10.00

10.00- 12.00

5-8

9-10 

 Створення газети

«Шкільне життя»

Розвиваючі ігри на комп’ютері

«Зустріч з Елзіком та Ганнусею»

11.01.2018

8.00 – 9.00

1-4

 

 

Донець Т.І.

9.00 - 10.00

10.00- 12.00

5-8

9-10

 

Розвиваючі ігри на комп’ютері

 

12.01.2018

10.00-12.00

 

Профілактика ПК

Конопленко Т.П.

 

 

 

 

Театралізована хода «Святий Миколай до нас завітав»

                                                                                                                       

 

 

 

 

"Новорічна казка" для учнів 3 класу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відвідування районного Будинку творчості дітей та юнацтва

27.12.2017 діти-сироти та позбавлені батьківського піклування відвідали новорічну виставу, яка відбулася в КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

 

Відвідування КДК "Кайдацький"

Фото Галины Ирчишиной.

Шаховий турнір

Майстер-клас з виготовлення карнавальних масок

 

 

Математичні посиденьки

 

Поїздка до ТРК Караван

 

 

 

Майстер-клас з виготовлення сніжинок

 

 

Майстер-клас у Центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді

 

 

 

Поїздка до парку ім.Л.Глоби та відвідування Музею цікавих наук

 

 

 

 

Андріївські вечорниці