Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №114" Дніпровської міської ради

 






Літній відпочинок

 

 

РОЗПОРЯДОК ДНЯ
 
Пристосованого дитячого закладу відпочинку,
табору з денним перебуванням
«СТРУМОЧОК»
 
на базі комунального закладу освіти
«Середня загальноосвітня школа №114»
Дніпропетровської міської ради
І зміна 2017рік
 
8.00  -  8.10        Збір дітей
8.10  -  8.30         Ранкова гімнастика, повітряні процедури
8.30  -  8.45        Збори в загонах
8.45  -  9.00        Гігієнічні процедури
9.00  -  9.30        Сніданок
9.30  -  12.00       Дозвілля дітей ( розважальні, спортивні ігри, екскурсії, 
                             робота за виховним планом)
12.00  -  13.00     Оздоровчо-гігієнічні процедури. Загартування.
13.00  -  13.45     Обід
13.45 – 14.00       Гігієнічні процедури
14.00  -  16.00     Тиха година
16.00  -  16.30      Підвечірок                                                
16.30  -  18.00      Відпочинок, ігри на свіжому повітрі
 
Начальник дитячого                                                        Л.С.Савченко
закладу відпочинку табору
з денним перебуванням
 
ПЛАНИ РОБОТИ ГУРТКІВ

 

 «Умілі руки» 

 

№ з/п
Зміст роботи
Дата
Час
1
Робота з пластиліном «Пограюся в казочку»
01.06.17
І – 9.30-10.10
ІІ – 10.30-11.10
2
Робота з пластиліном «В світі тварин»
06.06.17
І – 9.30-10.10
ІІ – 10.30-11.10
3
Виробів із пластиліну «Моя улюблена казка»
08.06.17
І – 9.30-10.10
ІІ – 10.30-11.10
4
Робота з кольоровим папером Аплікація «Комахи »
09.06.17
І – 9.30-10.10
ІІ – 10.30-11.10
5
Конкурс поробок «Веселий зоопарк»
13.06.17
І – 9.30-10.10
ІІ – 10.30-11.10
6
Аплікація «Літо»
 15.06.17
І – 9.30-10.10
ІІ – 10.30-11.10
7
Ліплення з пластиліну «Бджілка і джмелик на галявині»
  20.06.17
І – 9.30-10.10
ІІ – 10.30-11.10
 
 
ПЕДАГОГА-ОРГАНІЗАТОРА
 
п/п
Назва заходу
Дата
 
час проведення
1.
Урочиста лінійка « Табір – територія радості»
01.06
11.00
2.
Ігрова програма «День захисту дітей»
01.06
12.00
3.
Екскурсія в ЦХЕТУМ.
 
02.06
10.00
4.
Екскурсія на луки
06.06
11.00
5.
Виховний захід «Обережно - небезпека»
07.06
12.00
6.
Поїздка в МДЮЦ «Бригантина»   
09.06
10.00
7.
Спортивне свято «У пошуках Олімпійського вогню»
12.06
11.00
8.
Поїздка в театр Горького
13.06
10.00
9.
Екскурсія до річки, розважальна програма «Веселунчики»
14.06
10.00
10.
Конкурс Бантиків
14.06
12.00
11.
Екскурсія в Будинок природи
15.06
10.00
12.
Перегляд вистави «Коза-дереза » театру Шевченка
16.06
10.00
13.
День Іменинника Організація перегляду вистави «Надзвичайні пригоди Маші Кислициної»
19.06
10.00
14.
Покладання квітів
20.06
10.00
15
Свято «Я - патріот»
20.06
12.00
15
Закриття табірної зміни «Літо допобачення»
21.06
12.00
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оздоровчої роботи медичного працівника 

 

з/п

Назва заходу

Дата

проведення

1.

Ранкова гігієнічна гімнастика

Щоденно

2

Загартовування (обливання ніг )

Щоденно

3

Повітряні, сонячні вани

Щоденно

4

Вітамінізоване харчування

Щоденно

5

Музична година психо-емоційного розвантаження

Щоденно

6

Заняття з психологом

За планом

7

Санітарно-освітня робота

Щоденно

8

Бесіди для дівчат і хлопців окремо по питанням статевого виховання, гігієни тіла

За планом

9

Рухові та спортивні заходи для профілактики гіподинамії

Щоденно

10

Точковий массаж для профілактики ГРВЗ

За планом

11

Заняття зоровою гімнастикою для дітей зі зниженням гостроти зору

За планом

 

«Юний художник»

 

№ з/п

Зміст роботи

Дата

Час

1

Малювання пейзажу, використання контрастних кольорів . «Беру многобарвну палітру і землю малюю свою »

02.06.17

І – 09.30

2

Конкурс малюнків «Здрастуйте, звірі, малі і великі!»

07.06.17

І – 09.30

3

Властивості паперу. Складання з нього різних площинних зображень.

09.06.17

І – 09.30

4

Конкурс малюнків «Щасливе дитинство»

12.06.17

І – 09.30

ІІ – 10.15

5

Конкурс малюнків на асфальті «Діти – олімпійська надія України»

14.06.17

І – 09.30

ІІ – 10.15

6

Малювання на тему «Край шляху калина червона росла»

16.06.17

І – 09.30

ІІ – 10.15

7

Малювання на тему «Соняшник у золотім брилі»

19.06.17

І – 09.30

ІІ – 10.15

 

Кабінету інформатики

 

з/п

Дата і час проведення

Назва заходу

Клас

Відповідальні

 1

 

06.06.17

10.00-12.00

Комп’ютерні ігри

Он-лайн

2-4

КонопленкоТ.П.

3

 

07.06.17

10.00-12.00

«Школа кроликів» комп’ютерна гра

2-4

КонопленкоТ.П.

4

 

12.06.17

10.00-12.00

Екскурсія до комп’ютерних вірусів

2-4

КонопленкоТ.П.

5

 

14.06.17

10.00-12.00

Конкурс публікацій «Життя табору «Струмочок»»

2-4

КонопленкоТ.П.

6

 

20.06.2017

10.00-12.00

Участь у конкурсі на кращий малюнок

«Ура, канікули!»

2-4

КонопленкоТ.П.

7

 

21.06.17

10.00-12.00

Інтелектуальна гра за комп’ютером «Найрозумніший»

2-4

КонопленкоТ.П.


«Веселі нотки» 

 

№ з/п

Зміст роботи

Дата

Час

1

 Розучування пісні «А ми дівчата з України»

01.06.17

І – 09.30

ІІ – 10.00

2

Розучування танцю з стрічками

02.06.17

І – 09.30

 

3

Повторення пісні та танцю.

Розучування пісні «Пісня про кульбабу»

07.06.17

І – 09.30

ІІ – 12.00

4

Розучування пісні «Подаруй свою усмішку».

Повторення танцю і піснів

08.06.17

І – 09.30

ІІ – 10.30

5

Слухання пісень про літо.

Розучування пісні «Подаруй свою усмішку» і танцю під неї

12.06.17

І – 09.30

ІІ – 10.00

6

Повторення вивчених пісень і танців

14.06.17

І – 09.30

ІІ – 10.00

7

Репетиція до закриття таботу

Концерт до дня іменинника

16.06.17

19.06.17

І – 09.30

ІІ – 10.00

8

Звітний концерт. Закриття табору

21.06.17

І – 09.30

ІІ – 10.00

 

 «Дошколятко» 

 

 

№ з/п

Зміст роботи

Дата

Час

1

 Ліплення букв українського алфавіту.

Складання казок про букви

01.06.17

9.30 - 10.50

2

Малювання гуашними фарбами цифр.

Відгадування загадок

06.06.17

9.30 -10.50

3

Штриховка букв.

Малювання за допомогою шаблонів.

12.06.17

9.30 – 10.50

4

Веселий рахунок.

Віршовані задачі.

14.06.17

9.30 – 10.50

5

Чарівна Геометрія та її подружка Лінійка.

16.06.17

9.30 – 10.50

6

Малювання олівцем ілюстрацій до казок.

20.06.17

9.30  - 10.50

 

Іноземної мови

 

№ з/п

Зміст роботи

Дата

Час

1

Привіт , літо! Розучування пісень.

02.06.17

9.30 – 11.10

2

Сюрприз від Смішаріків. Вікторина.

 

06.06.17

9.30 – 11.10

3

Гра «Найрозумніший».

 

07.06.17

9.30 – 11.10

4

Розучування пісень на англійській мові.

 

12.06.17

9.30 – 11.10

5

Подорож до країни English land.

 

14.06.17

9.30 – 11.10

6

Уроки тітоньки Сови.(англійська мова)

 

16.06.17

9.30 – 11.10

7

Веселий розгуляй.

 

19.06.17

9.30 – 11.10

8

Гра «Поле чудес»

 

20.06.17

9.30 – 11.10