Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №114" Дніпровської міської ради

 







Канікули

 

Канікули в 2019-2020 навчальному році

У  2019-2020 навчальному роціосвітній процес буде організований за семестровою структурою:

І семестр: 2.09.2019 - 22.12.2019,

 II семестр: 8.01.2020 - 29.05.2020 року.

Школярів чекають осінні, зимові та весняні канікули у такі терміни:
•осінні – 28.10.2019-03.11.2019
•зимові – 23.12.2019-07.01.2020
•весняні – 23.03.2020-29.03.2020
Свято останнього дзвоника пропонують провести 29 травня 2020

 

Окрім того, школярі можуть розраховувати на додаткові дні відпочинку – державні свята України.

Календар додаткових вихідних шкільного сезону 2019-2020 виглядатиме так:

14 жовтня (понеділок) – День захисника України;

25 грудня (середа) – католицьке Різдво (ймовірно, прийдеться на зимові канікули);

22 січня (середа) – День соборності України;

8 березня (неділя) – Міжнародний жіночий день (найімовірніше, додатковим вихідним днем буде визначена дата 9 березня);

19 квітня (неділя) – Великдень (вихідним буде визначено і 20 квітня);

1 травня (п’ятниця) – День праці;

9 травня (субота) – День Перемоги (можна вважати, що вихідним буде також 11 травня через перенесення).

 

Низька температура у навчальних класах. При температурі повітря в навчальних приміщеннях нижче +18 градусів проводити заняття забороняється.
Низька температура повітря – мінус 25 градусів за шкалою Цельсія для початкової школи; мінус 28 градусів – для середньої школи; мінус 30 градусів для учнів 10 та 11 класів.

ПЛАН

Похожее изображение

 

 

План проведення осінніх канікул 2019-2020 н.р.

 

п/п

Час проведення

Назва заходу

Клас

Відповідальні

Примітка

Понеділок 28.10.2019

1

 

2

9.00-15.00

 

10.00-11.00

Виїзд в осіннє місто «Боулінг»

 

«Осінній вернісаж» (виготовлення робіт з природного матеріалу)

8

 

1

Мандрик Н.В.

 

Донець Т.І.

мат.каб.

 

1 кл

3

 

 

4

11.00-12.00

 

 

12.00-13.00

Історичний калейдоскоп «Відкрий для себе Україну»

 

Конкурс з біології

5-6

 

 

9-11

Горяна В.М.

 

 

Горелов В.А.

істр.каб

 

 

біол.каб.

 

Гуртки та індивідуальні консультації

5

11.00-12.00

 

Індивідуальна консультація з підготовки до ЗНО з української мови та літератури

 

9-11

Поліщук Л.В.

каб.укр.мов.

Вівторок 29.10.2019

1

 

2

 

9.00-15.00

 

10.00-11.00

Музична година – виконання пісень про осінь

Осінній кросворд

1

 

5-8

 

Донець Т.І.

 

Гончаренко Л.В.

1 кл

 

бібліотека

3

11.00-12.0

 

Засідання математичного клубу

9-11

 

Миргородська С.І

мат.каб.

 

 

Гуртки та індивідуальні консультації

4

5

 

6

9.00-10-00

 

12.00-13.00

 

 

10.00-12.00

 

Індивідуальні консультації з хімії

Консультація з географії

 

Індивідуальні консультації з підготовки до ДПА з української мови

Малювання на склі

 

8

7

 

9

 

 

5-8

Сміян М.С.

Горелов В.А.

 

Поліщук Л.В.

 

 

Пастушенко В.О.

каб.хім.

каб.біол.

 

каб.укр.мов.

 

 

каб.мистец.

Середа 30.10.2019

1

 

2

 

 

 

9.00-15.00

 

10.00-12.00

Екскурсія в екопарк Фельдмана

м.Харків

Додаткові заняття з інформатики

3-4

 

5-8

 

Повзло Т.Я.

КобезаА.А.

Фоменко В.Є.

 

м.Харків

 

каб.інформ.

 

Гуртки та індивідуальні консультації

3

4

5

 

6

12.00-14.00

 

11.00-12.00

 

12.00-13.00

 

 

10.00-12.00

 

Математичні посиденьки

Індивідуальна консультація з підготовки до  ДПА з української мови

Індивідуальні консультації з хімії

 

Індивідуальні консультації з історії

9

 

9-11

 

9-10

 

 

8-11

Миргородська С.І.

Поліщук Л.В.

 

 

Сміян М.С.

 

Горяна В.М.

матем.каб.

каб.укр.мов.

 

 

каб.істор.

 

 

істор.каб.

Четвер 31.10.2019

 

9.00-15.00

 

 

10.00-12.00

11.00-17.00

 

12.00-16.00

Поїздка в Караван перегляд мультфільму, екскурсія на Зміїну ферму

Додаткові заняття з інформатики

Поїздка в Караван перегляд мультфільму

Бібліотека «Лікарня книжок»

3

 

 

5-8

6-7

 

Савченко Л.С.

 

 

Фоменко В.Є.

Гоїк А.С.

Конопленко Т.П.

Гончаренко Л.В.

Караван

 

 

інформ.каб.

Караван

 

бібліотека

 

Гуртки та індивідуальні консультації

 

9.00-13.00

 

11.00-12.00

Індивідуальна консультація з історії

Індивідуальні консультації з хімії

 

9-11

 

11

Горяна В.М.

 

Сміян М.С.

істор.каб.

 

каб.хім.

П’ятниця  01.11.2019

1

 

2

 

3

 

9.00-15.00

 

10.00-12.00

 

10.00-15.00

Вікторина «Флора та фауна України»

Зустріч з казковими героями та читання казок

Додаткові заняття з інформатики

4

 

3

 

5-8

Кобеза А.А.

 

Савченко Л.В.

Гончаренко Л.В.

Фоменко В.Є.

4 кл

 

3 кл

 

інформ.каб.

 

Гуртки та індивідуальні консультації

4

9.00-13.00

 

 

Індивідуальна консультація з підготовки до ЗНО з української мови та літератури

 

9-11

 

 

Поліщук Л.В.

каб.укр.мов.

 

 

Бібліотеки 

 

Назва заходу

Дата

Відповідальний

1

Благодійна акція «Зростай із книжкою, малюк»

28.10.2019 р.

Бібліотекар

Гончаренко Л.В..

Учні 1-6 кл.

2

Осіннній красворд

29.10.2019 р.

Бібліотекар

Гончаренко Л.В..

Учні 1-11 кл.

3

Обговорення казки «Тисяча і одна ніч» з учнями з 4 класом

30.10.2019 р.

Бібліотекар

Гончаренко Л.В.

учні 4 кл.

4

Бібліотека «Лікарня книжок»  

31.10.2019 р.

Бібліотекар

Гончаренко Л.В.

учні 9-11 кл.

5

Зустріч з казковими героями та читання казок

01.10.2019 р

Бібліотекар

Гончаренко Л.В.

Савченко Л.С.

3 учні  кл.

 

 

Інформатики

Дата

 

Захід

Клас

 

Час проведення

Відповідальний

28.10.19

понеділок

Розвиваючі ігри на комп’ютері

« Зустріч з Елзіком та Ганнусею»

2-4

 

8.00 – 9.00

 

Фоменко Віталій Євгенович

Технології Web-2.0

5-8

9.00 - 10.00

9-11

10.00 - 12.00

29.10.19

вівторок

Розвиваючі ігри на комп’ютері

Створення малюнків – Tux Paint

2-4

8.00 – 9.00

Фоменко Віталій Євгенович

Інтерактивна гра «Морський бій»

5-8

 

9.00 - 10.00

Робота над проектом

«Моя школа – мій дім»

9-11

10.00 - 12.00

30.10.19

середа

Додаткові заняття з інформатики

2 – 11

10.00-12.00

Фоменко Віталій Євгенович

31.10.19

четвер

Розвиваючі ігри на комп’ютері

2 – 4

8.00 –9.00

Фоменко Віталій Євгенович

Створення презентацій в програмі MS Power Point

5 – 8

9.00-10.00

9 - 11

10.00-12.00

01.11.19

п’ятниця

День профілактики

 

8.00-12.00

Фоменко Віталій Євгенович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПОРТИВНОГО ЗАЛУ

 

з/п

Дата проведення

Час проведення

Назва

заходу

Відповідальний

 

  1.  

28.10.2019

Понеділок

10.00-11.00

Рухливі ігри для дітей 1-2 кл

Гоїк А.С.

 

11.00-12.00

Рухливі ігри для дітей 3-4 кл

Гоїк А.С.

 
  1.  

12.00-14.00

Змагання з Стритболу        10-11кл

 

Стовбун А.С.

 

  1.  
 

14.00-16.00

Заняття секції «Черлідінг»

 

Зосименко А.В.

 
  1.  

29.10.2019

Вівторок

10.00-12.00

Заняття секції з  «Футболу»

Дерун О.В.

 

  1.  
 
  1.  

12.00-13.00

Заняття з Баскетболу            8-9 кл

Стовбун А.С.

 

13.00-14.00

Заняття з легкої атлетики   5-6 кл

Гоїк А.С.

 
  1.  

30.10.2019Середа

10.00-11.00

Змагання «Веселі старти»   1-2 кл

Гоїк А.С.

 

11.00-12.00

Змагання «Веселі старти»         3-4 кл

Гоїк А.С.

 
  1.  

12.00-14.00

Заняття з Футболу 9-10кл

Стовбун А.С.

 

  1.  
 

14.00-16.00

Заняття секції «Черлідінг»

Зосименко А.В.

 
  1.  

31.10.2019

Четверг

10.00-12.00

 

Заняття секції з  «Футболу»

Дерун О.В.

 

  1.  
 
  1.  

13.00-14.00

Змагання з Волейболу                9-11кл

Стовбун А.С.

Гоїк А.С.

 
  1.  

01.11.2019

Пятниця

 

10.00-12.00

Змагання з легкої атлетики 5-6 кл

Гоїк А.С.

 
  1.  

12.00-14.00

Змагання з Баскетболу         7-8 кл

Стовбун А.С.