Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №114" Дніпровської міської ради

 





Олімпіади та конкурси

Додаток 4

до наказу управління освіти                                                                                 

від  02.10.2017 №260                                                                                                               

 

Графік

проведення відбіркового туру ІІ (міського) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів

з/п

Предмет

Дата проведення

АНД

 

 

р-н

Інду-стрі-

альний 

р-н

Новокода-цький

 

р-н

Са-мар

ський

 

р-н

Соборний

 р-н

Центральний

р-н

Чечелівський

 р-н н

Шевченківський р-н

Навчальні загальноосвітні заклади міського підпорядкування

1

Укр. мова та література

28.10

57

7

74

129

10

9

120

99

2

Математика

11.11

134

138

143

98

66

22

101

19

3

Фізика

25.11

115

45

91

129

140

22

34

81

4

Хімія

16.12

фел

3

85

87

76

16

31

49

5

Біологія

29.10

44

135

5

39

73

2

31

52

6

Географія

04.11

56

47

106

39

140

37

6

40

7

Англійська

мова

12.11

42

63

36

70

35

1

62

33

8

Історія

19.11

57

138

143

27

111

37

89

112

9

Правознавст-во

03.12

57

138

143

27

111

37

89

112

10

Трудове навчання

15.10

68/

131

113/

135

96/

132

129/

87

73,

66/76

75/1

34/62

25/

78

11

Інформатика

 

 

18.11

57, 131

3,139

36

129

100

22

75

31

61

137

12

Інформаційні технології

 

 

 

 

26.11

131, 134, 142, ФЕЛ

3, 7, 47, 147, 118

36,54, 106, 96, 97, 143, 141

129, 136

67, 100, 20, УАЛ, ЛПВФП

2, 148

6, 12, 31

19, 21, 80, 137

13

 ОТМ  та художня культура

18.11

142

 

 

69

 

 

97

 

 

39

 

 

71

 

 

13

 

 

82

 

 

49

 

 

 

 

 

Додаток 5

до наказу управління освіти                                          

від  02.10.2017 №  260                                                                                                     

ГРАФІК

 

проведення фінального туру ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

 

 

N з/п

Найменування олімпіади

Дата проведення

Місце проведення

 

 

1.      

Мова іврит, польська мова

29 жовтня 2017 року

СЗСШ №144

 

 

2.      

Трудове навчання

04 листопада 2017 року

СЗШ №25

 

 

3.      

Біологія

05 листопада 2017 року

СЗШ №43

 

 

4.      

Українська мова та література

11 листопада 2017 року

СЗШ №20

 

 

5.      

Географія

12 листопада 2017року

СЗШ №52

 

 

6.      

Німецька  та

французька мови

18 листопада 2017 року

СЗШ №1

 

 

7.      

Математика

19 листопада 2017 року

СЗШ №54

 

 

8.      

Історія

25 листопада 2017 року

СЗШ№31

 

 

9.      

Економіка

26 листопада 2017 року

ДУМСФ

 

 

10.  

Англійська  та

іспанська мови

02 грудня 2017 року

СЗСШ№9

 

 

11.  

Фізика

03 грудня 2017 року

СЗСШ№142

 

 

12.  

Інформатика

09 грудня 2017 року

ЛІТ,НВК№№ 57, 100, СЗШ№31,

Гімназія №3

 

 

13.  

Екологія

10  грудня 2017 року

ХЕЛ

 

 

14.  

Російська мова

10 грудня 2017 року

СЗСШ№67

 

 

15.  

Правознавство

16 грудня 2017 року

СЗШ №81

 

 

16.  

Інформаційні технології

17 грудня 2017 року

ЛІТ, ФЕЛ,

НВК№№ 61, 100, 137, 136, 148,131, СЗШ№№6, 21, 22,  31, 67,47, 134, 142, 97, 147,  143, 129,  Гімназія №3,

 

 

 

 

17.  

Хімія

23 грудня 2017 року

НВК №57

 

 

18.  

Астрономія

24 грудня 2017 року

НВК №33